Wintex Ultra – żylaki, Czy działa? Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie kupić

Wintex Ultra to krem ​​składający się z całkowicie naturalnych substancji , który został stworzony z myślą o pozbyciu się żylaków, choroby, na którą cierpi wiele osób.

Naturalna kuracja Wintex Ultra nie jest zwykłym kremem, który daje nam tak wiele obietnic, które okazują się nieosiągalne. Jest to kuracja składająca się z nowej kombinacji składników aktywnych, która okazała się zwycięzcą w leczeniu żylaków.

Opiera się bowiem na ekstraktach występujących w naturze , które działają na ściany dróg krążenia wzmacniając je i przynosząc natychmiastowe korzyści zarówno estetyczne, jak i zdrowotne.

Czytaj dalej i dowiedz się więcej o kremie Wintex Ultra!

Różnica między żylakami a pajęczymi

Żylaki i pajączki to niezwykle częsta przypadłość, która dotyka ponad 50% dorosłych, częściej kobiet. Żylaki to wypukłe, czasem niebieskawe żyły pod powierzchnią skóry, które zwykle rozwijają się na nogach. Pajączki to mniejsze, czerwone, fioletowe i niebieskie żyły, które również skręcają się i skręcają, które zwykle występują na nogach lub twarzy i często są efektem żylaków.

Różnica między żylakami a pajęczymi
https://www.loungedoctor.com/blogs/news/varicose-veins-in-your-20s-causes-symptoms-amp-natural-remedies

PRZYCZYNY ŻYLAKÓW I PAJĄCZKÓW

Żyły w naszych ciałach przenoszą odtlenioną krew z powrotem do naszych serc. Żyły mają szereg jednokierunkowych zastawek, które zapobiegają cofaniu się krwi, jednak czasami te zastawki zawodzą, co może powodować wzrost ciśnienia w żyłach, powodując żylaki. Istnieje wiele czynników, które mogą predysponować kogoś do żylaków, do których należą:

 • Dziedziczność
 • Zawody wymagające dużej liczby pozycji, takie jak pielęgniarki, styliści fryzur, nauczyciele i pracownicy handlu detalicznego
 • Otyłość
 • Hormonalne wpływy ciąży, dojrzewania i menopauzy
 • Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych
 • Pomenopauzalna terapia hormonalna
 • Historia zakrzepów krwi
 • Stany, które powodują zwiększone ciśnienie w jamie brzusznej, takie jak zaparcia i odzież noszona zewnętrznie, np. pasy.

Czasami nienormalnie wysokie ciśnienie w żylakach może rozprzestrzenić się na maleńkie naczynia krwionośne w warstwie skóry, powodując ich rozprzestrzenianie się jak gałęzie drzew lub pajęczyny, stąd nazwa „pajączków”. Są one również czasami nazywane pękniętymi naczyniami włosowatymi lub żyłami nitkowatymi.

OBJAWY ŻYLAKÓW

Osoby cierpiące na żylaki często opisują skurcze i bóle nóg. Inne objawy to zmęczenie, niepokój, pieczenie, pulsowanie, mrowienie lub ciężkość nóg. Mniej powszechnymi objawami są obrzęki, egzema, owrzodzenia i ciemnienie skóry, zwłaszcza w okolicy kostek. Kobiety mogą również zauważyć pogorszenie objawów podczas niektórych części cyklu miesiączkowego lub podczas ciąży.

Wintex Ultra

Charakterystyka kremu Wintex Ultra

Wintex Ultra to krem, który zwalcza żylaki , eliminując wszystkie dokuczliwe objawy, które powodują. Jak wiemy, żylaki to woreczka poszerzenia naszych żył i zwykle pojawiają się na kończynach dolnych. Mogą mieć kręty kształt i wystawać z poziomu naszej skóry, powodując duży dyskomfort.

Większość pacjentów nie zauważa, że ​​cierpi na ten problem, dopóki na nogach nie pojawią się oczywiste ślady. Oprócz obrzęków i zastojów żylnych możemy również odczuć uczucie ciężkości w nogach, uczucie gorąca, a w niektórych przypadkach nawet swędzenie i zaczerwienienie.

Bez względu na czynnik estetyczny : wiele kobiet odczuwa dyskomfort w pokazywaniu swoich nóg, ponieważ obecność żylaków rujnuje piękno naszych nóg i sprawia im ból.

Wintex Ultra został zaprojektowany, aby rozwiązać wszystkie te problemy . Jest to produkt oparty na prawdziwie skutecznych naturalnych substancjach do leczenia żylaków. Maść ta działa szybko niwelując obrzęki kostek i stóp, zmniejsza ból spowodowany żylakami oraz zwiększa urodę naszych nóg!

Wintex Ultra dzięki swoim aktywnym składnikom, nie będziemy mogli dłużej odczuwać tego nieprzyjemnego uczucia zmęczonych stóp.

Jak działa Wintex Ultra?

Kiedy stoimy zbyt długo, nasze ciśnienie krwi wzrasta prawie 10 razy. Może to powodować obrzęki stóp, zastój żylny i rozszerzenie naczyń krwionośnych.

Wintex Ultra działa precyzyjnie na ściany naczyń krwionośnych. W przeciwieństwie do wielu innych kremów dostępnych na rynku, zawiera aktywne składniki, które działają łagodząco na ból nóg, usuwając nieprzyjemne uczucie ciężkości, ale działa również jako silny naturalny środek przeciwzapalny , szybko łagodząc dolegliwości dotknięte chorobą. .

Poza likwidacją obrzęków Wintex Ultra zapobiega zakrzepicy , zmniejsza ból, nawilża skórę, czyniąc ją bardziej miękką w dotyku.

Wintex Ultra

Składniki kremu Wintex Ultra:

Krem na żylaki Wintex Ultra jest produktem całkowicie naturalnym. Ta funkcja sprawia, że ​​jest wolny od niepożądanych efektów.

Aktywne składniki pozyskiwane są z naturalnie występujących substancji, które mogą być bardzo ważne dla naszego zdrowia.

Zobaczmy poniżej, jakie są składniki Wintex Ultra:

 • Pokrzywa, mentol, rumianek, włosy: te zioła mają ważne właściwości antyseptyczne, nawilżające i odżywcze dla naszej skóry. Wspomagają szybkie gojenie mikropęknięć skóry, nadając skórze efekt tonizujący.
 • Ekstrakt z liści kasztanowca i brzozy: Intensyfikuje i tonizuje ściany naczyń włosowatych i naczynia krwionośne. Brzoza ma również działanie przeciwzapalne , jest korzystna dla zdrowia serca, żył i tętnic, ponieważ stymuluje produkcję dobrego cholesterolu HDL, który przeciwdziała złemu LDL. Ponadto brzoza stymuluje mikrokrążenie, przyczyniając się również do likwidacji bólów mięśni i obrzęków, zapobiegając powstawaniu żylaków i naczynek na nogach.
 • Ekstrakt z miłorzębu japońskiego, kofeina, miód; Pobudzają mikrokrążenie krwi i usprawniają procesy regeneracji komórek. W szczególności Ginko Biloba zapobiega, zwiększa przepływ krwi do tkanek oraz zwalcza skrzepy krwi i opróżnia nogi.
 • Trokserutyna : Ta substancja jest bardzo szczególna, ponieważ pomaga zmniejszyć kruchość i przepuszczalność ścian naczyń krwionośnych. Bardziej znana jako Witamina B4, jest bioflawonoidem, który zwiększa odporność naczyń krwionośnych , zapobiegając przedostawaniu się nadmiaru płynnego składnika krwi do tkanek. Pełni więc wiele funkcji, poza działaniem obkurczającym naczynia, sprzyja koncentracji adrenaliny w krążeniu. Adrenalina wywierałaby również działanie zwężające naczynia krwionośne .

Ponadto dzięki obecności substancji bioaktywnych i wszystkim tym ekstraktom, oprócz pobudzania przepływu krwi, redukują skrzepy mogące tworzyć się w naczyniach krwionośnych i zapobiegają ich powstawaniu w przyszłości.

Jak stosować krem ​​Wintex Ultra:

Składający się z substancji całkowicie pochodzących z Natury, nie ma przeciwwskazań . Wskazane jest, aby kuracja kremem Wintex Ultra była kontynuowana przez co najmniej miesiąc. Codziennie musimy nakładać go na nogi dwa lub trzy razy: raz rano, raz wieczorem przed snem i ewentualnie trzeci raz w środku dnia.

Idealnym rozwiązaniem byłoby zastosowanie Wintex Ultra bezpośrednio po prysznicu , kiedy pory są rozszerzone i wchłanianie zabiegu jest natychmiastowe . Po prostu nałóż trochę tej maści na obszar objęty stanem zapalnym i masuj, aż do całkowitego wchłonięcia. Już od pierwszych aplikacji zauważymy duże poczucie ulgi.

Przeciwwskazania:

Biorąc pod uwagę recenzje i opinie, które są czytane na różnych forach, nie ma przeciwwskazań.

Krem Wintex Ultra składa się z naturalnych substancji i jest produkowany w Europie, z poszanowaniem wszystkich przepisów CE, więc nie ma skutków ubocznych.

Cena Wintex Ultra i gdzie ją kupić:

Wintex Ultra to zabieg, który cieszy się dużym powodzeniem wśród wszystkich kobiet, które już przeszły kurację. Możemy go kupić na oficjalnej stronie internetowej . Koszt to 78 euro. Warto jednak kupić go bezpośrednio ze strony, aby uzyskać ciekawe rabaty na produkt.

Kupując bezpośrednio ze strony tutaj z dowolnego obszaru , możesz otrzymać 50% zniżki.

Kremu Wintex Ultra nie można kupić w aptekach ani w różnych sklepach internetowych . Jedyny sposób to wejść na stronę sprzedawcy i wystarczy wypełnić krótki formularz. Następnie skontaktuje się z nami operator, który uzgodni z nami dostawę, która nastąpi w ciągu maksymalnie pięciu dni roboczych. Płatność zostanie dokonana bezpośrednio po otrzymaniu przesyłki.

Wintex Ultra

Opinie i recenzje klientów kremu Wintex Ultra:

Na forach internetowych można przeczytać wiele opinii dotyczących działania Wintex Ultra . W większości są to kobiety po 40 roku życia, ale są też młodsze kobiety, które wykonują prace wymagające całodziennej pracy (hostessa, recepcjonistka, promotorka, kurier itp.).

Niektóre matki zgłaszały, że podczas ciąży zaczęły cierpieć na obrzęk nóg i żylaki . Ale dzięki 30-dniowej kuracji Wintex Ultra udało im się sprawić, że te nieprzyjemne ślady na nogach zniknęły, dzięki czemu mogli wrócić do noszenia spódnic.

Niektóre 30-letnie dziewczynki skarżyły się na swędzenie w kolanach. Nawet w tych przypadkach po pierwszych zastosowaniach Wintex Ultra odczuli wielką ulgę. Nie brakuje też opinii niektórych mężczyzn, którzy nie chcieli się leczyć. Ale pod naciskiem żon spróbowali tego kojącego i przeciwzapalnego kremu i uczucie ciężkości w nogach zniknęło.

Czy Wintex Ultra jest tego wart? Wnioski:

Problem żylaków (lub jak wolimy żylaków) może przerodzić się w poważną dolegliwość , na szczęście w wielu przypadkach sprowadza się on do drobnych przykrości związanych ze swędzeniem lub lekkim bólem oraz nieprzyjemnymi niedoskonałościami. W takich przypadkach wiele kobiet niechętnie przyjmuje leki, które na dłuższą metę mogą również powodować skutki uboczne.

Z drugiej strony Wintex Ultra, stworzony wyłącznie z naturalnych ekstraktów, jest w stanie dać nam ulgę, nawilżyć skórę i opróżnić nogi, unikając konieczności uciekania się do bardziej inwazyjnych interwencji.

Jeśli zdecydowaliśmy się wypróbować kurację Wintex Ultra i docenić jej zalety , wystarczy wejść na stronę sprzedawcy i wypełnić formularz, aby otrzymać 50% rabatu.

Dodaj komentarz