Weicode – Jak Stosować? Oszustwo? Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Weicode to innowacyjny naturalny produkt dietetyczny, czyli suplement diety proponowany w kroplach, który może być również stosowany do wspomagania diety ketogenicznej. Jest to dieta, która praktycznie zakazuje węglowodanów i cukrów na rzecz białek i pozwala dość szybko schudnąć.

W kolejnych wierszach zobaczymy zatem wspólnie, jak działa Weicode, jego skład, zalety i przeciwwskazania , ale także gdzie go kupić i jego cenę.

Co to jest dieta ketogeniczna?

Dieta ketogeniczna jest formą diety niskowęglowodanowej : Przy 20-50 gramach węglowodanów dziennie  jest wyjątkowo uboga w węglowodany, ale bogata w zdrowe tłuszcze i zawiera indywidualnie odpowiednią ilość białka. Z powodu braku węglowodanów zmienia się metabolizm i przechodzi w tzw. ketozę . 

Czym dokładnie jest ketoza? Normalnie organizm czerpie energię z węglowodanów dostarczanych z pożywieniem – jest więc uzależniony od podaży węglowodanów. Jeśli brakuje tych węglowodanów jako dostawcy energii, organizm musi znaleźć inne sposoby, aby sobie pomóc.

W wątrobie tłuszcze są następnie przekształcane w tzw. ciała ketonowe, które zamiast węglowodanów są wykorzystywane do wytwarzania energii i np. utrzymania sprawności mózgu. Ten stan produkcji energii nazywany jest ketozą i jest zasadą, na której opiera się dieta ketogeniczna. Ciało potrzebuje trochę czasu, aby przyzwyczaić się do tego zmienionego procesu.

Weicode

Jak wygląda dieta ketogeniczna?

Podczas diety ketogenicznej potrzeby energetyczne należy zaspokajać w następujący sposób:

 • Węglowodany : 10%
 • Białka : 30 procent
 • Tłuszcz : 60 procent

Jakie pokarmy są zabronione?

Dla tych, którzy chcą jeść keto, żywność zawierająca węglowodany jest tematem tabu. Dlatego następujące pokarmy nie są zalecane w diecie ketogenicznej:

 • Zboża : amarantus, kasza gryczana, jęczmień, orkisz, owies, proso, kukurydza, komosa ryżowa, ryż, żyto i wszystkie produkty zbożowe (chleb, bułki, musli, makaron itp.)
 • Rośliny strączkowe : groch, ciecierzyca, soczewica, fasola;
 • Warzywa skrobiowe : ziemniaki, kukurydza, bataty
 • Owoce bogate w cukier: ananas, banan, gruszka, granat, persimmon, mango, czereśnie, winogrona, kantalupa (np. kantalupa, galia, futuro, miód), suszone owoce (wszystkie rodzaje)
 • Słodkie i słone przekąski: frytki, lody, żelki, ciasta, ciasteczka, czekoladki itp.
 •  Orzechy, nasiona i jądra bogate w węglowodany : orzechy nerkowca, nasiona słonecznika
 • Słodzone produkty mleczne: wszystkie rodzaje z preparatem owocowym lub smakiem (maślanka owocowa, jogurt owocowy, twaróg owocowy, budyń waniliowy, mleko czekoladowe itp.)
 • Napoje słodzone  : napoje energetyzujące, soki owocowe i koktajle, napoje gazowane
 • Słodziki: miód , syropy,  cukier (wszystkie rodzaje) 

Jak działa Weicode?

Weicode to w 100% naturalny suplement proponowany w kroplach, zaprojektowany z myślą o wsparciu diety ketogenicznej. Takie rozwiązanie pozwala osobom, które go zażywają, zmniejszyć uczucie głodu, a tym samym poczuć sytość, sytość i lekkość. Jest to produkt, który już cieszy się pewną popularnością, zwłaszcza w niektórych krajach europejskich, gdzie sprzedaż nagrodziła jego skuteczność. W rzeczywistości istnieje wielu dietetyków i dietetyków, którzy zalecają stosowanie Weicode.

Zanim zrozumiemy, jak działa Weicode, konieczne jest krótkie wprowadzenie do mechanizmu regulującego dietę Keto. Powiedzieliśmy, że ta dieta preferuje białka od węglowodanów i cukrów. Po kilku dniach od rozpoczęcia diety organizm nie może już polegać na węglowodanach w celu uzyskania energii, czerpie z zapasów tłuszczu, co pozwala na dość nagłą utratę wagi. Właściwe proporcje to: 70% tłuszczu, 25% białka i wreszcie niewielki procent węglowodanów: 5%.

Proces, który pozwala organizmowi zacząć czerpać energię z masy tłuszczowej , nazywa się ketozą. Początek tego procesu nie jest jednak natychmiastowy. W zależności od tematu i innych zmiennych może to zająć kilka dni. Eksperci twierdzą, że w niektórych przypadkach przejście w ketozę może potrwać do dwóch tygodni. W tym momencie i wychodząc naprzeciw potrzebie, Weicode wchodzi do gry z bardzo konkretnym zadaniem, jakim jest przyspieszenie przejścia w stan ketozy.

Dzięki temu możesz szybciej rozpocząć odchudzanie, co korzystnie wpływa na Twój nastrój i motywację. Weicode proponuje się w postaci kropli , które będą po prostu zażywane z wodą, więc bardzo łatwo będzie mieć je zawsze pod ręką, nawet poza domem. W przypadku dawkowania można zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania dołączoną do opakowania lub na oficjalnej stronie producenta.

W każdym przypadku należy przyjąć 25 kropli po dwóch głównych posiłkach, kontynuując kurację przez co najmniej 30 kolejnych dni. Oczywiście wskazane byłoby połączenie diety ketogenicznej ze zdrowym, stałym i regularnym ruchem fizycznym. Przypominamy, że Weicode nie jest lekiem, więc nie jest wymagana recepta, ale przyjmowanie produktu nie ma na celu zastąpienia opinii dietetyka.

Weicode

Skład kropli Weicode:

Zgodnie z przewidywaniami, Weicode używa do swojej receptury wyłącznie naturalnych składników. Są to starannie wyselekcjonowane pod kątem skuteczności składników aktywnych elementy, które dzięki swojej synergii ożywiły produkt wysokiej jakości, ale także bezpieczny w stosowaniu dzięki brakowi skutków ubocznych czy przeciwwskazań. W szczegółach skład suplementu to:

 • Ananas. Owoce są w stanie przyspieszyć proces odchudzania dzięki dość ważnej zawartości bromelainy.
 • TyrozynaJest to nieistotny aminokwas, który może redukować tyroksynę. Mowa o hormonie tarczycy, który warunkuje prawidłowe funkcjonowanie tarczycy i nadnerczy.
 • Ekstrakt ze skórki kumkwatu. Ten szczególny ekstrakt w istotny sposób przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego, usuwa toksyny, ale także normalizuje pracę układu pokarmowego. Owoce są szczególnie bogate w drogocenne minerały, w tym miedź, wapń, potas, żelazo, mangan, cynk i selen, ale także błonnik pokarmowy, witaminy A, C i E. Ponadto można je uznać za doskonałe źródło przeciwutleniaczy. , w tym luteina, karoteny i garbniki, zdolne do poprawy zdrowia oczu. Jest zatem głównym składnikiem odpowiedzialnym również za poczucie sytości, jakie jest w stanie dawać suplement.
 • Papaja. Składnik jest w stanie aktywować metabolizm.

Połączone działanie wymienionych składników powoduje, że organizm szybciej przechodzi w stan ketozy, co znacznie przyspiesza utratę wagi. Oczywiście, aby uzyskać pożądane efekty, konieczne będzie przyjmowanie produktu zgodnie z zaleceniami producenta.

Przypominamy, że krople mogą być przyjmowane bezkrytycznie przez mężczyzn i kobiety w każdym wieku, w tym osoby niestosujące diety ketogenicznej lub w każdym razie ubogie w węglowodany.

Korzyści i przeciwwskazania suplementu Weicode:

Istnieje wiele korzyści , które Weicode ma do zaoferowania osobom przyjmującym suplement. Przede wszystkim przekonujemy się, że pozwala zamienić tłuszcz w energię, co jest podstawową zasadą poruszającą dietę ketogeniczną. Chcemy pamiętać, że skuteczność diety Keto nie wchodzi w rachubę, ale też jak wytrwanie na diecie całkowicie bezwęglowodanowej nie zawsze jest łatwe. Przyspieszenie przejścia do ketozy może więc być tylko zaletą.

Po drugie, suplement daje zastrzyk energii i dobrego samopoczucia, gdyż osoba, która może dotknąć odchudzania, z pewnością poczuje się bardziej zmotywowana. Ponadto produkt pozwala również na zmniejszenie poczucia głodu. Jest to niemała zaleta, ponieważ pozwala uniknąć nerwowych ataków głodu, które prowadzą do zjedzenia wszystkiego, i to bardzo szybko, z oczywistymi reperkusjami na przybieranie na wadze.

Niewątpliwie na liście korzyści nie może zabraknąć całkowitego braku przeciwwskazań, które sprawiają, że korzystanie z Weicode jest bezpieczne dla każdego w każdym wieku. Mimo tych rozważań osoby uczulone na jeden ze składników, kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny jednak zasięgnąć porady specjalisty.

Weicode

Opinie i komentarze klientów suplementu Weicode:

Możesz znaleźć mnóstwo recenzji online od osób, które już regularnie stosują Weicode. Oczekiwanie, że wszystkie te opinie będą pozytywne, byłoby błędem. Zdarzają się bowiem podmioty, które nie stosowały się do zaleceń producenta, a co za tym idzie nie miały obiecanych korzyści. Z tego powodu pomyśleli o jednym ze zwykłych oszustw, które zaludniają ten świat. Ci, którzy zastosowali się do instrukcji, powiedzieli jednak, że są zaskoczeni.

Co więcej, dieta ketogeniczna (i inne niskowęglowodanowe) jest bardzo modna, bo choć trudna do naśladowania, pozwala na dość gwałtowną utratę wagi. Wielu użytkowników twierdzi, że skuteczność Weicode jest zauważalna już w fazie przejścia w ketozę, delikatnym momencie, który decyduje o powodzeniu całej diety. Innymi słowy, obietnice składane przez producenta potwierdzają również ci, którzy już stosują suplement.

Cena i gdzie go kupić:

Biorąc pod uwagę niezaprzeczalne korzyści oferowane przez Weicode, rozsądne byłoby oczekiwanie również dość wysokiej ceny. Zamiast tego, dzięki decyzji o dystrybucji suplementu wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej , firma była w stanie ograniczyć koszty i z tego powodu zaoferować produkt w bardzo konkurencyjnej cenie. Obecnie produkt można kupić -50% od ceny podstawowej.

Dodaj komentarz