ProCarnit na masę mięśniową – Opinie, Forum, Cena, Gdzie Kupić?

ProCarnit to nazwa suplementu diety przeznaczonego do wzrostu mięśni i bardzo odpowiedniego dla sportowców (amatorów lub doświadczonych), kulturystów lub entuzjastów treningu siłowego itp. Zwiększa masę mięśniową dzięki mieszance określonych składników oraz wydajności, która znacznie poprawia możliwości fizyczne. Regularne stosowanie tego produktu zwiększa poziom testosteronu i hormonu wzrostu przy wielu innych korzystnych wpływach na organizm. ProCarnit jest więc suplementem, który zapewnia zadowalające efekty, które nie wiążą się z ryzykiem związanym z przyjmowaniem sterydów anabolicznych.

ProCarnit

Czym jest masa mięśniowa?

Mówiąc prościej, masa mięśniowa to ilość mięśni w twoim ciele, w tym mięśnie szkieletowe, mięśnie gładkie i mięśnie sercowe.

Może być mierzony jako część całkowitego składu ciała , wraz z masą tłuszczu i masą kości.

Mięsień szkieletowy składa się z włókien mięśniowych lub włókien mięśniowych – z których każdy jest pojedynczą komórką mięśniową – które są połączone i owinięte przez tkankę łączną zwaną epimysium.

Około 20-80 włókien mięśniowych jest zgrupowanych razem, tworząc pęczek. Mięśnie są oddzielone tkanką łączną na zewnątrz epimysium, zwaną powięzią. Ścięgna łączą mięśnie z kością.

Jaka jest różnica między beztłuszczową masą ciała a masą mięśniową?

Terminy te są często używane zamiennie, ale są różne. Beztłuszczowa masa ciała obejmuje masę mięśniową, a także masę narządów, kości, skóry i wody w organizmie. W zasadzie to wszystko oprócz tkanki tłuszczowej . Masa mięśniowa odnosi się tylko do masy Twoich mięśni.

Jak mierzysz masę mięśniową?

Masę mięśniową można mierzyć w gabinecie lekarskim lub w warunkach klinicznych przy użyciu różnych metod.

Przegląd w Journal of Clinical Medicine wymienia kilka metod, w tym BMI — metoda wadliwa, ponieważ może zaniżać ubytek masy beztłuszczowej — a także obwód mięśnia środkowego ramienia, analizę impedancji bioelektrycznej , absorpcjometrię rentgenowską o podwójnej energii, i tomografii komputerowej.

Inne opcje pomiaru masy mięśniowej obejmują obliczenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, użycie wzoru wojskowego USA lub wykonanie rezonansu magnetycznego. W domu procent masy mięśniowej można mierzyć za pomocą inteligentnej skali, która oblicza skład ciała.

ProCarnit

ProCarnit, co to jest?

ProCarnit to suplement diety promujący przyrost masy mięśniowej. Składa się z unikalnej kombinacji naturalnych składników, które działają skutecznie i szybko w organizmie bez użycia sterydów. Jest to zatem suplement naturalny, który nie zawiera szkodliwych, syntetycznych ani zabronionych składników. Może być bezpiecznie stosowany z preparatem, który naturalnie zwiększa produkcję testosteronu, a także produkcję hormonu wzrostu w celu zwiększenia masy mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy wydajności.

ProCarnit jest zatem przydatny dla sportowców, kulturystów lub każdego, kto potrzebuje określonej ilości masy mięśniowej, aby poprawić kondycję i regenerację. Jest bardzo odpowiedni do celów sportowych i kulturystycznych.

Jaki jest skład ProCarnitu?

Sterydy anaboliczne lub produkty dopingujące, takie jak syntetyczny testosteron i syntetyczny hormon wzrostu, są zabronione, a nawet niebezpieczne, ponieważ mają na celu zwiększenie wyników sportowych i napięcia mięśniowego. ProCarnit nie zawiera takich środków dopingujących. Jego formuła zawiera naturalne substancje, które podnoszą poziom testosteronu i hormonu wzrostu (hormon wzrostu nazywany jest również somatropiną lub hormonem wzrostu – GH- w języku angielskim).

Składniki te są aktywatorami hormonalnymi, które pozwalają organizmowi naturalnie wytwarzać więcej testosteronu i hormonu wzrostu bez skutków ubocznych sterydów anabolicznych. Głównym składnikiem jest czynnik wzrostu lub specjalna formuła o nazwie GRTH Factor, która zawiera:

Beta-Alanina: substancja zwiększająca siłę, wytrzymałość mięśni oraz zmniejszająca zmęczenie mięśni po wysiłku. Wspomaga rozwój beztłuszczowej masy. Po spożyciu przekształca się w karnozynę, która pomaga spowolnić produkcję kwasu mlekowego w mięśniach. Wytwarzany przez mięsień podczas wysiłku kwas mlekowy zmniejsza jego zdolność do skurczu, a co za tym idzie siłę i wytrzymałość. Opóźniając pojawienie się kwasu mlekowego, beta-alanina poprawia wydolność fizyczną, szczególnie podczas długich i intensywnych wysiłków.
Alfa Ketoglutaran Argininy (AAKG) pełni w organizmie różnorodne funkcje. Substancja ta sprzyja wytwarzaniu kwasu azotowego, który przyspiesza regenerację tkanek i poprawia krążenie krwi. W ten sposób pomagasz zwiększyć wydolność fizyczną i budować masę mięśniową. Wspomaga również krążenie hormonu wzrostu przez przysadkę mózgową oraz wzrost wydajności i pożądania seksualnego.

Pozostałe składniki ProCarnitu to:

  • Wyciąg z korzenia marala: poprawia wytrzymałość i zwiększa odporność na zmęczenie. Uważany za booster testosteronu, promuje produkcję tego męskiego hormonu przez komórki Leydiga obecne w jądrach.
  • Guarana: pobudza układ nerwowy. Zwiększa siłę i wytrzymałość podczas treningów sportowych. Tym samym pozwala na przeprowadzenie cięższych sesji. Wspomaga wzrost podstawowej przemiany materii i aktywuje spalanie tłuszczów.
  • Witamina B 12: Jest to ważna witamina do treningu siłowego. Odgrywa ważną rolę w metabolizmie węglowodanów, tłuszczów i białek, przyspieszając jednocześnie przyrost masy mięśniowej.
  • Potas – promuje zwiększoną aktywność metaboliczną, powodując przyspieszenie zdolności organizmu do spalania tłuszczu i kalorii. Ten efekt spalania tłuszczu jest zasługą składnika aktywnego w tej ostrej papryce, w tym przypadku kapsaicyny, która zmniejsza apetyt.
ProCarnit

Jak działa ProCarnit?


Składniki ProCarnitu to aktywatory hormonów. W rezultacie ten naturalny suplement działa poprzez stymulację produkcji ludzkich hormonów wzrostu i testosteronu w organizmie. Efektem tego działania jest pobudzenie wzrostu mięśni oraz poprawa wydolności sportowej i seksualnej.

Podwyższony testosteron


ProCarnit składa się z kilku składników, które działają i promują wzrost produkcji testosteronu. Beta-Alanina i Arginina to składniki zwiększające produkcję testosteronu.

Testosteron jest głównym hormonem płciowym u mężczyzn. Hormon ten silnie wpływa na sprawność seksualną, a także funkcje fizjologiczne związane z seksualnością u mężczyzn, w tym erekcję i wytrysk. Poza seksualnością testosteron jest hormonem siły fizycznej lub symbolem męskości i siły. Jej niedobór powoduje znaczny spadek wytrzymałości i witalności mięśni. Testosteron pomaga również budować tkankę mięśniową, jednocześnie regulując metabolizm, znacznie przyspieszając spalanie tłuszczu i przekształcanie go w mięśnie. Niedobór testosteronu może zatem mieć konsekwencje zarówno seksualne (zmniejszone pożądanie seksualne, zaburzenia erekcji), jak i fizyczne (zwiększona ilość tłuszczu w jamie brzusznej, zmniejszona siła).

Wraz z wiekiem spada poziom testosteronu w organizmie człowieka. ProCarnit działa stabilizując, a nawet podnosząc poziom testosteronu i ułatwiając budowanie masy mięśniowej w krótkim czasie. Następuje zatem nabycie mięśni, ale także wzrost libido i poprawa wydajności.

Spalanie tkanki tłuszczowej


Zawarte w ProCarnitu pieprz cayenne i guarana to naturalne spalacze tłuszczu. Działanie tych składników pozwala w łatwy sposób zrzucić tkankę tłuszczową i wyeksponować beztłuszczową masę z widocznymi mięśniami. Wygląd fizyczny jest zatem atrakcyjny. Dodatkowo ProCarnit dostarcza więcej energii, dzięki czemu możesz efektywniej trenować i spalać więcej kalorii.

Jakie są zalety ProCarnitu dla organizmu?

Według producenta ProCarnit indukuje 30% wzrost poziomu testosteronu oraz 26% wzrost poziomu hormonu wzrostu. Inne korzystne działanie tego suplementu diety to:

Szybsze odzyskiwanieProCarnit sprzyja szybkiej regeneracji organizmu po wysiłku fizycznym. W ten sposób suplement diety zapewnia energię na przyszły trening i optymalizuje wydajność.

Eliminacja skurczów i napięć mięśniowych


Podczas sesji treningowych część lub cały mięsień może kurczyć się nagle i intensywnie, bez możliwości odprężenia. Jest to skurcz mięśni, który może powodować napięcie mięśni, takie jak ból mięśni lub niedrożność mięśni, która uniemożliwia normalny ruch dotkniętego mięśnia. Działanie ProCarnitu pomaga zlikwidować te skurcze i napięcia mięśni.

Hamowanie stomatstyny


Hormon wzrostu, działając na różne sposoby w metabolizmie węglowodanów, tłuszczów i białek, przyczynia się do rozwoju mięśni, wpływając jednocześnie na ich objętość, jędrność i napięcie. ProCarnit wzmacnia działanie hormonu wzrostu poprzez zdolność do hamowania wydzielania somatostatyny. Stomatostyna lub hormon hamujący hormon wzrostu działa na nadnercza, hamując produkcję hormonu wzrostu.

Poprawa libido

ProCarnit


Naturalne zmniejszenie wydzielania męskiego hormonu płciowego (testosteronu), występujące z wiekiem lub z wiekiem, może być objawem obniżonego libido lub popędu seksualnego, a także zaburzeń erekcji. Ten niski poziom testosteronu może skutkować niską wytrzymałością seksualną i zmniejszoną energią seksualną. Promując podwyższony poziom testosteronu w organizmie, ProCarnit zwiększa męską potencję seksualną, poprawia libido i sprawność seksualną.

Dobrze wyrzeźbiona sylwetka


Efekty stosowania ProCarnitu są wyraźnie widoczne, z przyrostem masy mięśniowej i wymarzoną sylwetką. Mięśnie są wyraźnie widoczne. Promując budowę mięśni i utratę tkanki tłuszczowej, ProCarnit umożliwia osiągnięcie pięknej sylwetki z dobrze zaprojektowanym ciałem. Suplement ten pomaga zgubić tłuszcz, który ukrywa mięśnie. Sprawia, że ​​mięśnie są bardziej widoczne i odsunięte od ciała.

Gdzie mogę kupić ProCarnit w najlepszej cenie?

W przeciwieństwie do niektórych leków sprzedawanych w aptekach, które wymagają recepty, ProCarnit jest suplementem naturalnym. Dlatego nie jest wydawany na receptę lekarską.

Więc możesz go kupić, jeśli chcesz zyskać mięśnie, poprawić swoją wydajność. Aby to zrobić, musisz udać się na stronę producenta, aby dokonać zakupu w wyraźnie wskazanej cenie. Cena nie jest jednak wyświetlana na stronie głównej. Producent wyświetla link, w który należy kliknąć, aby zobaczyć cenę sprzedaży. Jest formularz, który musisz wypełnić, zanim będziesz mógł kontynuować składanie zamówienia.

1 komentarz do “ProCarnit na masę mięśniową – Opinie, Forum, Cena, Gdzie Kupić?”

Dodaj komentarz